LEGENDARYSOFT YAZILIM HİZMETLERİ

LegendarySoft, internet ve yazılım sektöründeki 10 yıllık tecrübesiyle 2014 yılında pazardaki yerini almıştır. Tecrübeli genç ve dinamik ekibimiz ile %100 özgün yazılım alt yapımızla, kurum ve kuruluşlara E-ticaret, otomasyon sistemleri, sanal mağaza altyapıları ve sektörlere özelyazılım ve websitesi hizmetleri sunmaktadır.

Misyonumuz

Yazılım sektöründe özellikle Türkiye'de ciddi bir kalifiye eleman sorunu bulunmaktadır. E-Ticaret alanında faaliyet göstermek isteyen kurum ve kuruluşların kendi ekiplerini oluşturup stabil hizmet almaları bu nedenle çok ciddi bir problemdir. Tecrübeli kadroların kara borsa olduğu, firmaların sabit ve esnek olmayan paketler sunan firmalarla çalışmak zorunda kaldığı hayallerini ve isteklerini hayata geçirmekte ciddi sorunlar yaşadıkları bu sektörde misyonumuz: her müşterimize kendi yazılım kadrosu varmışcasına hizmet vermektir.

Vizyonumuz

Misyonumuza ulaşmak amacıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamadan önce 4 yıl boyunca kendimize ait son derece esnek ve pratik bir yazılım ve veri yönetimi alt yapısı geliştirmiş bulunuyoruz. Bu altyapı sayesinde sadece E-Ticaret değil, her türlü veri yönetimi ve otomasyon sistemini normal şartlardan katlarca daha hızlı bir şekilde hazır hale getirip müşterilerimize sunabiliyoruz. E-Ticaret alanında her müşteriye aynı paket ve fiyatları sunup gerçek ihtiyaçlarına ulaşamadıkları bir durum ve kullanmayacakları özelliklerle onları başbaşa bırakmak yerine ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirme yapıp en uygun ürünü ve fiyatları müşterilerimize sunuyoruz. Hizmet süresince sürekli olarak almış oldukları hizmetten kar sağlamaları için müşterilerimizi yönlendiriyoruz.