Sıkça Sorulan Sorular

 • info_outlineFarkınız Ne?

  Bu daha çok hangi müşteri grubumuza girdiğinizle ilgili:

  • Zaten yayında bir E-Ticaret siteniz varsa siz bizim asıl hedef kitlemize giriyorsunuz. Yaşadığınız sıkıntıların ve ihtiyaçlarınızın farkındayız. E-Ticaret'te asıl işin site arayüzünün şık olmasının da ötesinde geri planda ve operasyonel yönetimde olduğununda... Farkımızı görmeniz için yüzyüze görüşmemiz ve altyapımızla tanışmanız yeterlidir.
  • E-Ticaret piyasasına yeni girecekseniz size tecrübelerimizi ve bu sektörde karşılaşacaklarınızı anlatmaktan zevk duyarız. Bizimle görüşmeden bu sektöre girmiş olmanız durumunda rakiplerimiz sizi bu sektörden soğutup tamamen pes ettirmemişlerse sizinle yollarımız tekrar kesişecektir. Yine de paranızı boşa harcamadan önce bizimle görüşmenizi şiddetle öneriyoruz.


  Müşterilerimizin sitelerinin hedefine ulaşmasından onları değil kendimizi sorumlu tutarız. Sürekli olarak altyapımızı geliştirir müşterilerimizi bunun hakkında bilgilendiririz. Geliştirdiğimiz özellikleri kullanmaları için teşvik eder kullanmadıklarında uyarırız. Tecrübeli olan biziz ve size istediklerinizden çok ihtiyacınız olanı sunar sizi yönlendiririz. Enerjinizi ve paranızı boşa harcamanızı önleriz.

 • info_outlineHangi Yazılım Altyapısını Kullanıyorsunuz?

  Çoğunlukla tamamen kendi geliştirdiğimiz özel yazılım ve veri yönetimi altyapımızı kullanıyoruz. Bunun dışında projeniz hangi yazılım altyapısını gerektirirse onu kullanıyoruz. 

 • info_outlineBir Geliştirme İstediğimizde Ne Kadar Sürede Hayata Geçiriyorsunuz?

  Program tadındaki kontrol panelimizden tahmin edebileceğinizin çok daha ötesinde geliştirmeleri kendiniz yapabilirsiniz. Talebinizi bize iletiyorsunuz bizse size çoktan sunmuş olduğumuz özelliği kullanmanız için sizi yönlendiriyoruz.
  Örnek: Site girişinde bir pencere ile mail listesine üye toplayıp promosyon yapmak istiyorum.
  Promosyon kodunuzun formatına, açılacak pencerenin boyutuna, özelliğin çalışmaya başlama ve bitiş tarihlerini seçmeye ve görseline kadar tüm ayarları panelden yapabiliyorsunuz.

 • info_outlinePeki ya SEO?

  Ekibimiz 2005 yılından bu yana SEO konusunda oldukça deneyimlidir. SEO'nun %70'i sitenizin altyapı ve içeriğine %30'u da internetteki popüleritesine bağlıdır. Altyapısı SEO açısından zayıf bir sisteminiz varsa reklam çalışmaları kısa vadeli etkili olacaktır ancak uzun vadede hüsranla karşılaşırsınız. Reklam çalışmaları olmadan da yıllandıkça artan arama motoru sıralamasına sahip olacaksınız. Süreci hızlandırmak istediğinizdeyse sizi konusunda uzman çözüm ortaklarımızla tanıştırıyor olacağız.

 • info_outlineMevcut Bir Websitem Var ve Sadece SEO Yaptırmak İstiyorum.

  Kendi müşterilerimiz haricinde SEO için çalışma yapmıyoruz. Bu tür bir taleple geldiğinizde sisteminizi inceleriz ve yazılımsal değişikliğe ihtiyacınız varsa teklif sunarız, ihtiyacınız yoksa Google'da "Professional SEO" kelimesini aratıp aradığınız hizmeti veren firmalara kolaylıkla ulaşmanız konusunda sizi teşvik ederiz.

 • info_outlinePeki ya SEM? (Google Adwords)

  Eğer yeni bir firmaysanız ilk kurulumunuzu biz sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. Sonrasında sizi konusunda uzman çözüm ortaklarımızla tanıştırıyor olacağız.